İŞTE ULUSAL BAKIM BÖYLE ORTAYA ÇIKMIŞ VE TARAFIMIZDAN ORTAYA ÇIKARILMIŞ BİR YAPIDIR. Entegre Ulusal Bakım , Ar Ge Projesi Kapsamında Başlıyor!! Benim dostlarıma söyleyeceğim tek söz şudur,kendi şahsiyetiniz için değil, sizi yoktan var eden milletiniz , ülkeniz için çalışınız, ne olursanız olun haysiyetiniz, onurunuz, ahlakınız ancak ÜLKENİZE HİZMET ETTİĞİNİZ SÜRECE DÜNYA ÜSTÜNDE SAYGI İLE ANILIRSINIZ, DİĞER KALAN ANCAK DEĞERSİZ BİR USULDUR. ODA ÖNEMSİZ BİR NETİCEDİR.

Değerli Türk Milleti, Büyük Ulus,

10 yıla yakın  ön hazırlığı olan,5 yıla yakın  da engellemelerle geçen, hasta bakıcı eğitimleri, hekim ve hemşire eğitimleri, Zorunlu Yaşlılık ve Hastalık Hali Bakım Sigortası( Bağımsız Denetçi ekibini kurarak), Hastane uzun dönem kısa dönem hastalıklara göre koruyucu sağlık bakım üniteleri, Merkezi koordinasyon, 15 milyona iş istihdam İstanbul tek başına 3.5 milyon iş ve istihdam , sağlık bakım koordinatörleri, sağlık bakım müfettişleri olmak üzere, tüm ilaç, Medikal , hastanelere standart ve Akreditife gelmek kaydı ile 2019-Ekim Kasım ayı itibari ile başlıyor( ana proje başlamış olmaktadır.) 2020 sonuna kadar  model çalışmalarla 2020 sonu itibari ile Marmara, İç Anadolu,, Eğe, Akdeniz Doğu ve Güneydoğu Anadolu ve Karadeniz bölgeleri ile 3 veya 5 yıl içinde ULUSAL ENTEGRE BAKIM KURULACAKTIR.

Artık rant, insan sömürme, hasta bakımda rant’i, kişisel bencil rant davası bitiyor…

Tek yapı ile ve ekip iş birliği ile modern çağdaş tıbbi ve sağlık bakım modelleri ile Türkiye Cumhuriyeti çağdaş bir sağlık ve bakım modeline kavuşacaktır.

Bu model Sağlıklı Toplum Derneğinin ve Büyük Sağlıklı Toplum Yaşlı Hasta ve Hasta Bakıcılar Derneği ortak işbirliği ile yapılmıştır.

Bu sistem kurulmasın diye ,her kesimi ile büyük bir amansız mücadele yapılmıştır Bizlerle ,

VATANINI SEVEN VİCDANLI HİÇ BİR TÜRK VE TÜRK MİLLETİ, EKMEK YEDİĞİ, BARINDIĞI HAVASINI, SUYUNU İÇTİĞİ ÜLKESİNE, HAİNLİK ,VİCDANSIZLIK ETMEZ, GÖRÜNEN  O Kİ VATAN VE MİLLET SEVGİSİ BAZILARINDA KAZANDIĞI PARA KADARMIŞ BUDA VATAN SEVERLİK DEĞİL PARA SEVERLİKTİR.

BİZ PARA SEVERLERLE DEĞİL VATAN SEVERLERLE ANCAK ÇALIŞIYORUZ.

BU MİLLET BU YÜCE TÜRK MİLLETİ KİM NEDİR BUNLARI ÖĞRENMEYE HAKKI VARDIR.

SAVAŞLAR SADECE TOPLA TÜFEKLE OLMAZ BİZİM GİBİ MEDENİYETİ VE EKONOMİYİ YÜKSELTMEK İSTEYEN BİZLERE KARŞI OLAN EKONOMİ, EĞİTİM VE GLOBAL SEVİYEDE OLUR..BİZ BU SAVAŞIN GALİBİ, GAZİ’SİYİZ,

Büyük Sağlıklı Toplum Derneği
Sağlıklı Toplum Derneği Başkanı
Serpil KESKİN

TEILEN