Sayın Başkanımız Serpil Keskin, Avrupa parlamentosu Bölgesel Komisyon Toplantısında

Değerli Türk Milleti Büyük Ulus,

Türkiye Cumhuriyeti Devletini bir Dernek olarak Avrupa komisyon toplantısında  haftalık ve davetli olarak temsil eden tek kişi olarak sayın başkanımız bulunmaktadır.

Kendisi uzun zamandan buyana Birleşmiş Milletler, Avrupa Halk Sağlığı, Dünya Halk Sağlığı, Dünya Sağlık Örgütü, Dünya Kalkınma ve Gelişme Organizasyonu ve daha bir çok kurumlarla kıt kaynaklarına rağmen ve bir çok engellemelere rağmen tek başına temsil etmektedir. Tüm resmi toplantılara da katılmaktadır.Ortak iş birliktelikleri geliştirmektedir.

Ulusal bakım, entegre sağlıklı bakım,sağlık, turizm, sağlıklı yaşam ve sağlıklı tarım , sağlıklı ticari çalışma , su, gıda, iletişim, ulaşım, çok uluslu ortak iş  birliktelikleri olarak çalışmaları yürütmektedir.Bu çalışmalarla iş planları ve toplumsal hizmet, iş ve istihdam , gençlik,globalleşme, kadın hakları, politikalar, hukuksal zemin, Fonlar…vb konular görüşülmektedir. Ortak yapılar oluşturulmaktadır. Gelecek kararları alınmaktadır.

Derneğimiz sayın Başkan Hanım Serpil Keskin vasıtası ile bu konuda başarılı bir  yol alınmaktadır.

Sadece kendisinin davetli olarak katıldığı tüm toplantılarda ,Proje kapsamında  ve diğer projelerde de tek olarak temsil etmektedir.

Maalesef çok yakın zamanda Derneğimizle ilgili projelerimiz kullanılmış ve Derneğimize karşı adeta husumet dolu bir takım kişiler tarafından kara leke sürülmeye çalışılmıştır.  Ulusal ve uluslararası anlamda tüm bu hoş olmayan yapıları da kapatıyoruz. Bu şu demek; uluslararası toplantılarda da bunlar sayın başkanımızın önüne gelmektedir. Son derece üzücü olan bu durumları düzeltmekte yine maalesef bize kalmıştır.

Bundan böyle Türkiye’nin itibarının sarsılmaması için ve laik ve layik olduğu en üst seviyeye gelmesi için derneğimiz başkanlığında tüm çalışmalar yürütülecektir.

Ortak işbirliği her alanda sağlıklı çalışmalar yapmak üzere tüm yapılarla ortak işbirliği ,içindeyiz, tüm bu çalışmalar İKTİSADİ KALKINMA planı olarak ele alınmakta ve çok yakında başlayacak olan projelerde hız vermektedir.

Ayrıca  Bakanlıklara , DİSK, TESK ve daha bir çok kurumlara basına  ve ilgili tüm partilere de haber verdik maalesef sessiz ve dalgınlar,

Buradan tekrar sesleniyoruz, 2027 perspektifini Dünya ile konuşuyoruz,  tüm düzeylerde çalışıyoruz. Tek olarak,

Bu anlamda ciddi bir ULUSAL ÇALIŞMAYA VE ÜRETİME İHTİYAÇ VARDIR. BİZ DERNEK OLARAK BUNU YAPIYORUZ.

Bizler yoğun çalışırken kimden ne bekleniyor bilmiyoruz ama bu tarz davranışlar sadece ülkemize sorun çıkarmaktadır.

Bir takim bencil, Devlet ve milletin parası ve imkanları ile  bazı kişiler çok para almak ,kazanmak ve zengin olmak amacı ile Bizim ismimizi de kullanarak bir takım fonlar alınmış ve projelerimizi taklit ederek çalışmalar yapılmıştır. Bu toplantılarda karşıma  çıkmaktadır. Dünya önünde bu hataları da düzeltmek zorunda kaldık  . Bu ülkemiz adına çok üzücü ve onur kırıcı,

Lütfen bize kulak veriniz  Dünyanın dönmediğini de sanmayın Dünya ,Türkiye’nin varlığı ile dönüyor , fakat varlığını hissettiremiyor. Biz ve sayın başkanımız çok başarılı bir yapı ile en üst seviyeye kadar Türkiyeyi getirmektedir.

Bazıları yok etmeye çalışsa da GLOBAL DÜNYADA tek hiçbir şeydir.

Çok her şeydir.

Sevgilerimle,

Yönetim Kurulu Başkanlığı
Serpil KESKİN
Başkan ve Kurucu

 

 

 

TEILEN