BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ,……TÜRKİYE AVRUPA KOMİSYONUNDA: TEK TÜRK SERPİL KESKİN

 

Değerli Türk Milleti ve Büyük Ulusumuz,

Haziran ayı Avrupa Bölgesel Toplantılarımız devem etti,

Avrupa Ekonomi Komisyonunda TEK TÜRK olan ve Avrupa Komisyonu tarafından seçilen sayın başkanımız serpil keskin, TÜRKİYE’Yİ DE İÇİNE ALAN ÇOK ULUSLU ÇALIŞMALARINA devam ediyor…

Haziran ayı Belçika- Hollanda Girişimcilik toplantılarında ülkelerin yönetim projeleri tartışıldı

Avrupa Konseyi sanıldığı gibi ufak işler yapan , her önüne gelenin elini kolunu sallayarak girip çıkabileceği bir yer değildir.

Avrupa Komisyonu Avrupa PARLAMENTOSUNDASINDA TARTIŞILAN tüm konuların olgunlaştırıldığı bir yerdir. İhtiyaçlar, zorunlulıuklar, ülkeler arası ekonomik faaliyetler, sağlık , eğitim , harcamalar, yatırımlar…vb hepsi burada tartışılır karara bağlanır.

Diğer konular sadece bir teferruattır.

Türkiye belkide tarihinde ilk defa ortak işbirliği kararlarında sayın başkanımız tarafından temsil ediliyor. Ve tüm alt yapıları geliştiriyor.

Toplantılarla ilgili bazı görsel temalar da bu konuları yansıtmaktadır.

Ayrıca Ekim ayı sonunda başlatacağımız ULUSAL ENTEGRE BAKIM PROJESİ ile Türkiye geneli 15 milyon nüfusa iş ve istihdamı da başlatacağız..

İSPANYA DELEGESİ İLE

 

 

 

 

TURİZM, SAĞLIK, MEDİKAL SAĞLIK, SAĞLIKLI YAŞAM, …VE PROJE DIŞINDA SAĞLIKLI TARIM, YOLLAR, ULAŞIM BAĞLANTILARI( HAVA KARA TAŞIMA), ULUSLARARaSI TURİZM, DOLAŞIM,…VB konularda da çalışmalar yapmaktadır.

Türkiye vizyonunu tek başına oluşturmaktadır.

 

HOLLANDA SAĞLIK TURİZM VADİSİ YETKİLİLERİ İLE

 

Yine bu dönemde sağlıklı toplum derneği ve büyük sağlıklı toplum derneği ortak girişimi ile  istihdam alanları konusunda da Avrupa ile çok ortaklı değişim mekanizması olan bir yatırım projesinde başlanılacaktır.

Bu çalışmalarda sayın başkanımız Türkiye’den hiçbir destek alamamıştır.

Umarım bundan sonra destekle ortak Türk yapısı ile de yolumuza devam edeceğiz, veya tek başımıza Türkiyeyi hem ekonomik anlamda hemde sağlık eğitim anlamında ilerleteceğiz,…

 

 

HOLLANDA SAĞLIK TURİZM VADİSİ DİREKTÖRÜ İLE

 

 

 

Sağlıklı Toplum Derneği BAŞKANLIĞI

BÜYÜK SAĞLIKLI TOPLUM DERNEĞİ BAŞKANLIĞI

ÇALIŞMALARDAN MUHTELİF RESİMLER:

 

 

 

 

 

 

 

TEILEN