Türkiye’yi ve Dünyadaki Tüm Türkleri Temsil eden sayın Başkanımız 2020 ve 2030 Avrupa Parlamentosu Bölgesel Ekonomi Toplantılarının Türkiye’den davet alan Tek partneri

Değerli Türk Milleti ve Büyük Ulus,

Sayın başkanımız Avrupa Parlamentosu Bölgesel Ekonomi Komisyon toplantısında bir çok ülke temsilcileri ile Türkiye’den sadece ve Tüm Dünyadan Türkleri temsilen katılan Serpil Keskin projelerle ilgili olarak uluslararası bankacılar toplantısına katıldı, Toplantı öncesi ve sonrası yapılan kulis toplantılarında Türkiye toplantısına katılım için davet edildi, Olumlu geçen toplantılarda  ilk defa katılım sağlayan  Türkiye  Cumhuriyeti Devleti Derneği olan B. Sağlıklı Toplum ve

Sağlıklı Toplum Derneği olarak oldukça başarılı bir çalışma izlendi.

Projelerle sadece Türk Toplumunun sorununu çözen değil, bir çok ülkeye de çare olacak bir çatı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,

ERDEMLİ İNSANLAR ERDEMLİ TOPLUM OLUŞMASI İÇİN ÇALIŞIRLAR VE O ERDEMLİ TOPLUMU ANCAK ERDEMLİ YÖNETİCİLER OLUŞTURUR.O ERDEMLİ TOPLUMDA, AHLAK DIŞI İŞLER OLMAZ, ERDEMLİ TOPLUMUN ERDEMLİ ÇALIŞANLARI AHLAKLI EĞİTİMLİ OLUR, VE HEP BİRLİKTE BAŞARILI OLUR..

ERDEMLİ TOPLUM ANCAK ERDEMLİ HUKUK VE BİLİM KURALLARI İLE YÖNETİLİR. 

İŞTE BİZ BU ERDEMLİ TOPLUM İÇİN ÇALIŞAN ERDEMLİ YÖNETİCİLER VE BİLİM İNSANLARIYIZ.

Sayın Başkanımız Serpil Keskin ULUSAL  ENTEGRE BAKIM PROJESİNİ gerçekleştirmeye çalışırken Ulusal Bakımın  yan projeleri olan, sağlık termal turizm, 3. yaş sağlık turizm, zorunlu tedaviden dolayı ortaya çıkacak olan tıbbi hekimlik ve tıbbi bakım, olmak üzere ve tüm sağlık bakım çalışmalarını kontrol altına alınmasını hedefleyen medikal sağlık, sağlıklı ilaç kontrolü ve tüm çalışmaların kendi için de ulusal standartlarının oluşması  ve bakım sistemi ile  sağlıklı yaşama doğru geçiş yapılacaktır.

Mart 2019 da proje başlatılacaktır.

Mart ayındaki son toplantılarla birlikte Belediye seçimlerinden hemen sonra Tüm ülke yöneticilerininde katıldığı ULUSAL BAKIMI BAŞLATACAĞIZ,( ulusal bakım, bir ulusun top yekun, sağlık, bakım, bu ihtiyaçların karşılanması için hasta bakıcı meslek eğitimi, iş ve istihdamlarını karşılayacak 15 milyona yakın kişinin iş ve eğitim ve istihdamını karşılayacak olan kontrollü bir çalışma olacaktır.. Bu amaçla zorunlu yaşlılık ve hastalık hali bakım sigortası kurulacaktır.

Tüm bu çalışmalar başlamasın diye  bir takım kişi ve kurumlar proje karşıtlığı yaparak Türk Milletine ve Büyük Ulusun sağlık  bakım ve eğitim hakkını engellediler.

Projelerimize olan ihtiyaç duyduğumuz bütçeyi almak ve çok uluslu ortak iş yapmak amacı ile başkanımız Avrupa Bölgesel Ekonomi Komisyon  toplantılarında davetli olarak ve bölgesel tek Türk partner olarak katılmaya başladı.

Bu bundan sonra yapılacak olan ve Derneğimize gelecek olan destekler ve ortak iş birlikteliklerinin kuvvetlenmesi ve kesintisiz yatırım, eğitim birçok çalışmalar için zemin tasarlanılmaktadır.

Derneğimiz Avrupa Birliği sadece partnerlere tanınmış özel projelere katılacak olup ayrıca mayıs 2019 da yapılacak olan çok uluslu resmi sağlıklı yaşam için sorun çöz  zirvesine de katılım sağlanarak büyük bir sorun çözen tek konsey olarak da kurulacak ve hayata geçecektir.

Eğitim Projesini 2013 de imzalanan ve Nisan 2015 de süresi biten fakat proje bitmediği için 2015 Milli eğitim Yönetmeliğine göre ve Milli eğitim mevzuatına, ve Anayasa ilkelerine göre devam etmesi zorunlu olan TOPLUM SAĞLIĞI projesi için sayın Milli eğitim Bakan Beyden aldığımız güven ve destekle ve diğer bakanlıklarında toplumsal hizmet olacak ve resmiyete geçecek olan projenin DÜNYAYA GEREK BİRLEŞMİŞ MİLLETLERDE VE GEREKSE AVRUPA PARLAMENTOSU BÖLGESEL EKONOMİ KOMİSYONLARINDA VE DAHA BİR ÇOK RESMİ ÇALIŞMALARDA duyurusu yapılarak ULUSLARARASI BİR YAPIYA KAVUŞMUŞTUR.

Bu sebeple her bir adım için moderne dünyada Türkiye yerini alacaktır.

80 milyon Türkiye için ve Dünyada yaşayan tüm Türkler ve ve Türk ulusumuz için el ele vermenizi  bekliyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanlığından

 

TEILEN