5-7 Temmuz 2017 de B Sağlıklı Toplum Derneği New York Birleşmiş Milletlerde …

5-7 Temmuz 2017 de B Sağlıklı Toplum Derneği New York Birleşmiş Milletlerde Türkiyeyi Yaşlılık Sorunları Çözümünde temsil etti.

Dernek Başkanımız sayın Keskin tarafından başarılı olarak Türkiyeyi temsil edene sayın başkanımız ULUSAL BAKIM PROJESİNİ dünyaya anlattı ve resmiyete geçti.

Ulusal Bakım Projesinin , gelecekte resmiyete geçecek olan bakım sistem,nin, zorda olan sağlık sistemini toparlayacak ve tedavi süresini düşüren , sağlık ve bakım sistemine kontrol ve standart gelecekolan, uluslararası kalitede, akredite edilmiş hasta bakıcıeğitimleri, eğitici eğitimi,bakımverenlerin akredite edilemsi ve kurumsal bakım olarak ele alındığını sağlılı yaşlılığa sağlıklı bakımla ulaşmamızın daha kolay olacağını vurguladı. ve yaşlılıktaki seyahatlerin sağlık bakımsigiortası ile geüven altın alınıp, sağlık ve termal turizmin yayılabilmesinin de uluslar arası ortakm dolaşımında kapısının açacağını belirtti.

İlkgünden itibaren verdiği demeçlerle, tavisisz sakin , yapıcı duruşu ile hayranlık kazanan başkanımız.

Türkiye genç bir başkan göndermiş diyerek güzel sözlerde bulunuldu.

Güzel dostluklar ve işbirliktelikler geliştiren başkanımız Türk Rüzgarı  gibi izini Türkiyenin ilkgünden itibaren damgasını bıraktı.

Büyük Sağlıklı Toplum Derneği

 

TEILEN