500 milyar eu luk SAĞLIKLI ,TERMAL SAĞLIK PROJEMİZ BAŞLADI.

2008 den buyana üzerinde çalıştığımız adı İYİLEŞTİREN SULAR OLAN ve sadece 500 milyar eu luk bir girdi saplayacağız,

Bu proje sağlıklı ulke oluşturmaya çalışan b.sağlıklı toplum derneğinin büyük projelerinden biridir. Bu zamana kadar  uluslararası olarak başlatacağımız çalışmamızda öncelikle ULUSAL BAKIM projemizde birilerinin yan bahçesi olan açık kapıları kapatacağız,

Türkiye Devletinin menfaatine olan projelerimiz diğer projelerimizle birlikte yürümektedir.

Avrupada Asyada Afrika ve daha bir çok ülke ile çalışma yapan  derneğimizle birlikte  büyük bir yatırım örnek model olacaktır.

Bunu için her acenta çalışmaya giremeyecektir.

Hazırlanan çalışmalarda her bir acenta akredite olacaktır. Ekibi eğitim alacak takip ve kontrol sistemi ile bir merkezden global bir pazar olarak yönetilecektir.

Acentalar sadece hizmet bedelelerini alacaklardır.

Hiçbir acenta hiçbir otele fiyat teklifi vermeyecektir. Avrupa, Asya, Afrika ,Asya Pasifik olmak üzere arge Projesi olarak başlayacaktır.

Bu konu ile ilgili ön planlamalar yapılmaktadır.

Termal otellern çok eksiği var bu şartlarda uluslararası pazara girmeleri mümkün değildir. Proje kapsamında öncelikle Avrupa ile çalışıp karşılıklı değişim yapacağız: Adı Changin Ageing,( yaşlılıı değiştirelim) amaç yaşlılığı değil yaşlanmanın şeklini değiştirelim özünde sağlıklı yaşlanmak)

Biz bu planlamaları yaparken bazı gruplarda bu işlerin olmaması için Türkiyeyi batırmak ve ekonomik dar boğaza sokmak için projelerin hayata geçmemesi için büyük bir küme grup oluşmuşlardır.

Bu gruplar içinde gereken yapılmaktadır. Vatandaşımız rahat olsun.

 

TEILEN