ASLA PES ETMEK YOK, İLERİ DAİME İLERİ

Uluslararası çalışmalarımız bu yıl hızla devam etmektedir.,Derneğimiz Birleşmiş milletler toplantılarına katılmakta etkin kararlar için çalışmaktadır.

Avrupa Cenevre toplantılarınıda takip etmektedir Bu yıl özellikle Nisan dan sonra yapılacak ilgili toplantılarda projelerimizi hayata geçirmekle kalmayıp uluslararası ortak girişimler içinde katılma hakkı olan ve sadece Türkiyeyi temsil eden derneğimiz ve sayın başkanımız serpil keskin projelerimize destek olunması için çok uluslu ortak girişimler yapmak üzere çalışan ve başarılı sonuçlar alan, projelerimiz ve derneğimiz bu yıl bu süreçleri sahaya indirecek etkin kararlar aldıracaktır.

Derneğimiz Avrupa Çalışma Komisyonun resmi temsilcisidir. Bu yıl 3 veya 4 ülke ile partnerlik yapacaktır. Bu ülkeler ileri ülkeler olup ayrıca güney Avrupa ÜLKELERİ İLEDE  çalışmaları hızlandırmıştır

Mayıs toplantısı bu sebeple çok önemlidir.

Derneğimiz ASYA PASİFİK, AVRUPA, ÇALIŞMA GRUPLARI, BİRLEŞMİŞ MİLLETLER ,ÇOK ULUSLU GELİŞME VE EKONOMİK İŞBİRLİĞİ sağlayan gruplarda daimi tesilci görevi ile çalışmalara katılmaktadır.

Bu yıl etkin olacağımız projelerimiz ve uluslararası etkinliklerimizle başta sayın başkanımız serpil keskin ve adlarını sonra açıklayacağımız değerli bilim insanları ile ( ki her biri dalında seçkin kişilerdir.) Tümdünyada etkin çalışma yapmak üzere planlamalar yapılmış ve hayata geçmesi için girişimler yapılmaktadır.

Bu sebeple dedikoduyu bırak çağdaş çalışmalarla bize destek ol

YANIMDA DUR.

Büyük Sağlıklı Toplum
Yönetim

 

TEILEN