Bakım Koordinatörü & Hasta Bakıcı Eğiticisi Başvuru

Değerli Vatandaşlarımız,
Sağlıklı Toplum Derneği olarak il ve ilçelerde çalışacak hasta bakımı, hasta bakıcı proje eğitimini hayata geçirecek, ekipler kuruyoruz.
Bu konuda bizlere destek vermenizi ve il ve ilçeler olarak koordinatör olarak başvuru yapmanızı arzu ederiz,Lütfen formunuzu hastabakici@sagliklitoplum.org.tr mail adresine iletiniz.Aranan özellikler en az yüksek okul (üniversite) mezunu olunması ve T.C vatandaşı olunması şartı aranmaktadır.

Sağlıklı Toplum Derneği

BAKIM KOORDİNATÖRÜHASTA BAKICI EĞİTİCİSİSAĞLIK MÜFETTİŞİ

Lütfen bu iş ilanlarından hangisini tercih ederseniz onu belirtiniz.

TEILEN

4 YORUMLAR

  1. İyi günler. Bakım Koordinatörü ve Hasta Bakıcı Eğiticisi Başvurusu yaptım onay ile ilgili geri bildirim almadım. İyi çalışmalar dilerim. Hasan ATEŞ

    • merhabalar,
      15 nisana kadar 1. başvuruları alacağız 15-20 gün içinde tasnif edip 2. başvuruları için duyuru yapacağız, il il tasnif edip 1. başlangıç illeri tek tek arayacağız her bir ilde bakım koordinatörlükleri kuracağız bu proje kapsamında ,,,

  2. Iyi günler açık lise hasta ve yaşlı bakım öğrencisiyim aydın da okuyorum haziranda mezun olucam aynı zamanda ilk yardımcı sertifikası aldım açıktan üniversteye yaşlı bakım bölümüne kayıt yaptıracam sizin projenize başvuru yapma hakkım var mıdır?

Comments are closed.