İSMİ BİZDE SAKLI OLAN BİR KİŞİ ANKARA’DA DEVLET MEMURU OLARAK ÇALIŞMAKTADIR, DERNEĞİMİZE ÜYE OLAN VE BAŞKANIMIZA İFTİRA ATIP KANUN DIŞI İDDİALARDA BULUNDUĞU İÇİN ÜYELİKTEN ÇIKARILMIŞTIR.DERNEĞİMİZİN DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLMİŞTİR.

BU DUYURU ÖNEMLİ  DUYURU OLUP BU BİLGİYİ VERMEK ZORUNDAYIZ…

AYRICA BİZİM DEVLET KONUMUNDA ÇALIŞAN ÇOK KIYMET VERDİĞİMİZ ÇOK DEĞERLİ YETKİLİLER VARDIR. ONLARI BU DURUMDAN AYIRIYORUZ, MAALESEF DEVLETİ YÖNETENLER HATALI SEÇİMLER YAPMALARINDAN DOLAYI BÖYLE KİŞİLERİ ZAN ALTINDA BIRAKAN BİR TAKIN SUÇ UNSURU İŞLERE GİRİLMEKTEDİR.BUNU İYİ NİYETLE ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİLDİR BU KÖTÜ İNSANLARI AYIKLAMAK ŞARTTIR.

BİZ DERNEK OLARAK DEVLETİ MİLLETİ İÇİN ÇALIŞAN NAMUSLU AHLAKLI DEVLET MEMURU EN ÜST DÜZEYDEN EN ALT DÜZEYE KADAR BU DEĞERLİ KİŞİLERİ AYIRIYORUZ. 

YOKSA DERNEKTEN ÇIKMA VEYA ÇIKARILMA DERNEKLER KANUNUNDA AÇIK VE NET YAZILMIŞTIR. AMA OLAY BASİT BİR ÜYELİKTEN ÇIKMA VEYA ÇIKARILMA DEĞİLDİR. OLAY İFTİRA ATMA DEVLET ELİ İLE VE YOK ETMEDİR. BİZ DE BUNA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ, VE OLAYLARI TEK TEK AÇIK VE NET OLARAK İZAH EDECEĞİZ,

BU BİZİM ASLİ GÖREVİMİZDİR.

PROJEYE VE İŞ VE İSTİHDAMA KİMSE ZARAR VEREMEZ BİZ KANUNLAR IŞIĞINDA İLERLEYEN ŞEFFAF BİR DERNEĞİZ, AKLI BİRAZ BAŞINDA OLAN BİZİ İYİ İNCELER.. AYRICA MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA , SAĞLIK BAKANLIĞINA, AİLE VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞINA VE AYRIMCILIK EŞİTLİK GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE’DE AYRICA YAZILARIMIZ GİDECEKTİR.

İSTANBUL VALİ’SİNEDE PROJENİN BÜYÜK BİR İŞ VE İSTİHDAM TEK PROJESİ OLUP AVRUPA VE DİĞER ÜLKELERLE TEK AKLI BAŞINDA DÜRÜST AKIL VE BİLİMLE ÇALIŞAN İŞ YATIRIM ÇALIŞMASI OLMASINDAN DOLAYI DA DİLEKÇEMİZ GÖNDERİLECEK VE KAMU OYUNA WEB SAYFAMIZDAN VE YOUTUBE DAN BİLGİ VERİLECEKTİR.

GİZLİ SAKLI BİR ŞEY YOK BİZDE NE İSE O ALENEN…

VE PROJENİN DEVAMI İÇİN AVRUPA BİRLİĞİNDEN ALINAN PARALARI DA AYRICA TALEP EDİYORUZ.BUNU RESMİ YAZILARIMIZLA DA DİLE GETİRECEĞİZ

DERNEĞİMİZ TÜM ÜYELERİ KENDİ AKRABALARIMIZDAN OLUŞTURDUK KESKİN SÜLALESİNDEN BAZILARINI SOY İSMİ DEĞİŞİK OLABİLİR BUDA EVLİLİK OLMASINDANDIR. BİRDE GERÇEK DOSTLARIMIZI VARDIR. ONLARDA 3- VEYA 4 KİŞİDEN FAZLA DEĞİLDİR.

KESKİN SÜLALESİ OLARAK TRABZON’DAN GİRESUN’DAN İSTANBUL ANKARA’YA KADAR ÜYELİK KONUSUNDA HAREKETE GEÇİRDİK TÜM KESKİN SÜLALESİ DERNEĞİMİZE ÜYE OLACAKTIR. BU ÜYELİKLERLE BERABER 200- VEYA 250 KİŞİ OLACAĞIZ…

ONUN HARİCİNDE ÜYE ŞİMDİLİK EMİN OLAMADIĞIMIZ KİŞİLERİ ÜYE YAPAMIYORUZ,ÜYE OLMAK İÇİN EN AZ 3 YIL DERNEĞİMİZDE ÇALIŞMASI VE HAKLARINDA CİDDİ BİR TAHKİKAT YAPILDIKTAN SONRA EMİN OLDUĞUMUZ KİŞİLERE TABİ AÇIK OLACAKTIR. FAKAT ŞU YILLARDA BİR TAKIM ÇİRKİN  ELİ İLE KİM KİMİN KUYUSUNU KAZIYOR BELLİ OLMADIĞI İÇİN VE ÜYELERİMİZE VE DERNEĞİMİZE , PROJELERİMİZE ZARAR GELMEMESİ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ BU YÖNDE DEVAM EDECEKTİR.

Yaptığımız araştırma neticesinde sağlıklı toplum derneği ile hiç alakası olmayan BİR ÜYEMİZ, 2013 yılında hasta bakıcılar derneği kurulurken derneğimize sadece ( ah serpil hanım seve seve ne kadar aidat ödeyeceğim diyerek beni yemeklere çıkarmış e mailler atmıştır. Hepside kameralarda ve bize atılan iş birliği e-maillerinde ve mesajlarda ortadadır.)üye olmuş daha sonra üyeliği askıya alınmıştır. Son yönetim kurulunda yönetimde olmadığından dolayı ve yeni yönetim kurulu belgeleri derbis’e gönderdiğimiz halde derbisden bir türlü işlenmediğinden dolayı bizde fotoğrafladık çekerek belgelediğimiz için yeni derbis genel kurullarda gözükmemiştir. DERBİS SON YÖNETİM KURULU KARARI DERBİSE İLETİLMİŞ FAKAT İŞLENMEDİĞİ GÖZÜKMEKTEDİR. NEDEN İŞLENMEDİĞİNİ MERAK EDİYORUZ)

BİZ DERNEK OLARAK olayı anlamak için merak ettik ve İstanbul dernekler masasını beklemeye başladık, )

10 Şubat Dernekler masasını tam arama kararı verdiğimizde, ansızın aşağıdaki olay oldu,

Dernekler masası 2015-2016  yıllarında TARAFIMIZDAN MİMLİ OLMALARINDAN DOLAYI DA  OLAYIN NE DURUMA GELECEĞİNİ BEKLEMEYE BAŞLADIK ) OLAY BASİT BİR VERGİ NO SU GİRME OLAYI MI YOKSA BAŞKACA BİR DURUM OLABİLİR Mİ DİYE EMİN OLMAK İSTEDİK,.

Biz bu durumu İstanbul dernekler masasında kim yapıyor devletin memuru bu işlere neden karışıyor , KİME GÜVENİYOR, İçişleri bakanı Süleyman Soylunun bundan haberi var mı ?. Tüm bunların ortaya çıkması için daha önce işlenen suçlarla beraber topluca, ağır cezada dava açılması için Devlet makamını kullanarak vatandaşın iş ve istihdamını eğitimi,  top yekün önleyerek bir takım suç unsuru olan organize işlere giren bu hazımsız kişilerin en ağır cezayı alması için elimizden gelen yapılacaktır.

İLGİLİ MÜDÜRLÜKLER VE BAKANLAR BİLGİLENDİRİLECEK OLUP SAVCILIĞA 10 ŞUBAT İLE 20 ŞUBAT ARASINDA ŞİKAYETLER YAPILIP DERHAL DAVA AÇILACAKTIR. BELGELERLE,ALENEN BİZİ TEHDİT EDEN BU İNSANLARIN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNDE DEVLET MEMURLUĞU ÇATISI ALTINDA SUÇ ORGANİZE EDİP HİKAYELER YAZIP GERÇEKMİŞ GİBİ TEHDİT VE ŞANTAJ GİBİ HAL VE DAVRANIŞLARDA BULUNMAK SUÇTUR VE TÜRK TOPLUMUNA VE DEVLETİNE ZARAR VERMEK VE TÜRK EKONOMİ VE BAĞIMSIZLIĞINA ZARAR VERMEK VE KANUNSUZ İŞLER YAPMAK ÜZERE HAKLARINDA ŞİKAYETLERİMİZ DERHAL YAPILACAKTIR.

İftira yalan dolan bize böyle işlerle gelen, Dernekler kanunu zaten tanımayan,anayasayı küçük bir teferruat gibi gören devletin içinde kümelenmiş kanımca FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ VEYA BAŞKA HER NE İSE TERÖR SUÇU İŞLEYEN, ULUSLARARASI KONUMDA OLAN DERNEĞİMİZE GÖZ DAĞI VERMEK YALAN DOLAN İFTİRA, TEHDİTKAR SUÇ İŞLEDİKLERİ KANUNEN BELGELİ OLARAK ,SUÇ İŞLEME KONUSUNDA SUÇ MAKİNESİ ÖRGÜTÜ OLAN,   TARZ OLDUĞU,BOZUK AKILLI, VATAN SEVGİSİ İÇİNDE OLMAYAN İHANETLE KALPLERİ DOLU OLAN  BU KİŞİLERİN EN AĞIR CEZA ALMALARI İÇİN DOSYALAR HAZIRLANILMIŞ OLUP EKLEMELERLE BU AY ŞUBAT 2020 DE DAVA AÇILACAKTIR. SON HAZIRLIKLAR BİTMİŞTİR.

YAPILAN İŞLER CEZA YARGILAMASI GEREKTİRECEK AĞIR SUÇ İŞLERİ OLUP, HİCRAN HANIMINDA  BU SUÇA BİLEREK İSTEYEREK NEDEN VE KİMİN TARAFINDAN SOKULDUĞUNA DA BAKILACAKTIR.

DERNEKLER KANUNA GÖRE YAPILMASI GEREKEN DERNEK ÜYELİĞİNDEN ÇIKILMAK İSTENİYORSA YAZI YAZILIP ÜYELİKTEN ÇIKMAK İSTİYORUM DEMEKTİR. BUNU SİZİ SÖYLE YAPACAĞIM HABERİM YOK SİZDE KİMSİNİZ  DERBİS’DEN BİLGİYİ ALDIM, SİZE TAZMİNAT DAVASI AÇACAĞIM, ISTANBUL DERNEKLER MASASINA ŞİKAYETTE BULUNACAĞIM  DİYEREK ÜYE OLDUĞUNU UNUTACAK KADAR KÖTÜ VE AYRIMCILIK YAPAN TÜRKİYE’NİN YAŞLI VE HASTA BAKIM  VE TEK HASTA BAKICI EĞİTİM İŞ İSTİHDAM PROJESİNE VE BAŞKANINA İFTİRA ATARAK CEVAP DÖNMEZDİ, ZİRA KİMSE KİMSENİN GİZLİ KİŞİSEL BİLGİLERİNE DEVLET KONUMUNDA ÇALIŞMIYORSANIZ VE BİR TAKIM KANUNSUZ  İŞLER ÇEVİRMİYORSANIZ ULAŞAMAZSINIZ, BUNU DA BİZ DEĞİL DEVLETTİ KULLANARAK RESMİ GÖREVDE OLANLAR GAYET İYİ BİLİRLER,

HİCRAN HANIMIN, KENDİSİNİN GÖREVİ GEREĞİ BİZİ DESTEKLEMESİ GEREKİRKEN YAZILI OLARAK DERNEK ÜYELİĞİNDEN ÇIKMAK İSTEMEKLE BİRLİKTEKİ ZATEN ÜYELİKTEN ÇIKARILMIŞ VE ADI BİLE GEÇMEZKEN  PROJENİN İTİBARINI SARSMAK ADINA , 15 MİLYONA İŞ VE İSTİHDAM SAĞLAYAN, KADIN ERKEK VE İNSAN HAKKI OLAN, AYRIMCILIĞA KARŞI OLAN SAYIN BAŞKANIMIZA VE  SAĞLIKLI SAĞLIK BAKIM HAKKI PROJE BAŞKANINA DERNEĞİMİZE HAKARET EDİP, SUÇ UNSURU OLAN İTHAMLARDA BULUNUP  BAŞKANIMIZIN ŞAHSİYETİNİ ŞEREF VE ONURUNU YOK EDEN BİR TAKIM YAZI VE DAVRANIŞLARDA BULUNMAZDI.

KENDİSİNİ SÜREKLİ ARAYAN BİZLER, BİZE CEVAP VERMEMİŞ , ANSIZIN PROJENİN BAŞLADIĞI ZAMANDA BİRDEN BİRE İFTİRA VE İTHAMLARLA ORTAYA ÇIKMIŞTIR.

KİM BU KONUMU ONA VERMİŞSE Kİ BULUNDUĞU KONUM:

görevi Ankarada bu olan
Daire Başkanı
Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu

Ayrımcılıkla Mücadele ve Eşitlik Birimi

BU KONUMDA OLAN BU KİŞİ BAŞKANIMIZA İFTİRA  ATARAK ,HAKARETLER EDEREK YALANLAR SÖYLEYEREK BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMİŞTİR.

PROJENİN BAŞLADIĞI ŞU GÜNLERDE PROJEMİZ BAŞKANINA YAPTIĞI HAKARET KABUL EDİLEMEZ, ANLAŞILAN BU MİLLETE HİZMET ETMEK İÇİN ORADA BULUNMAMAKTADIR. DEVLETİN PARASI İLE NE YAPMIŞTIR BU HANIM,TEK TEK BİLMEK İSTERİZ, ANLAŞIN O Kİ ÖYLESİNE BU KONUMU SUNMUŞLAR ODA BU KONUMU LAYIK OLDUĞUNU BELGELEMEK İÇİN ULUSAL BAKIM PROJE BAŞKANINA HAKARET EDEREK İFTİRA ATARAK LAYIK’I İLE YERİNE GETİRMİŞTİR.BU  VE BUNUN GİBİ BİR TAKIM TUHAF İNSANLAR DEVLET MAKAMINI DEVLETİ İÇİN ÇALIŞAN BİZE, İFTİRA ATARAK MI GÖREVİNİ YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞMIŞTIR.
KİM BU KİŞİYE  BU OYUNA GİRMESİ İÇİN BİR TAKIM ÖNERİLERDE BULUNMUŞTUR, YOKSA AKIL TUTULMASI MI YAŞANMIŞTIR.BU KADAR KÖTÜ OLMAK İÇİN ACABA BİR İNSAN NE YER NE İÇER…ALLAHTAN KORKMAZLAR KULDAN ÇEKİNMEZLER.

BİZE GÜNÜMÜZDE ORTAYA ÇIKAN BİR TAKIM VAKIF VE DERNEKLER GİBİ DEVLETİN PARASINI ZİMMETİMİZE GEÇİRİP İŞ YAPIYORUZ,  DEVLETİ SOYMUYORUZ,

MANŞET MANŞET MARİFETLERLE DOLU OLAN BU GRUP DEVLETİN İÇİNDE KÜMELENMİŞLERDİR. BİZ SUÇLULARLA VE SUÇA MEYİL EDENLERLE İŞ YAPMAYIZ,

BİZ BÖYLE KİŞİLERİ DERNEĞİMİZDE TUTMAYIZ DEVLET MEMURLUĞU GÖREVİNİ TOPLUMUN HUZURU, SAĞLIĞI ,TOPYEKÜN İŞ VE İSTİHDAMI İÇİN ÇABA SARF EDEN SAĞLIKLI TOPLUM DERNEĞİ VE YAŞLI HASTA BAKICILAR DERNEĞİNE HAKARET EDEREK YERİNE GETİRMEKTEDİR, BİZ YOLA  BU UYGUNSUZ KİŞİLERİ TEMİZLEYEREK YADA TEMİZLEMESİ İÇİN ALLAH TARAFINDAN VERİLEN FIRSATLARI ÇOK İYİ DEĞERLENDİREREK YOLUMUZA DEVAM EDERİZ,

İŞTE KİMLER HANGİ GÖREVDE..
BÜYÜK TÜRK MİLLETİ VE BÜYÜK ULUSUMUZA DUYURULUR,

TEILEN