29.3 C
Istanbul
Çarşamba, Temmuz 17, 2024

GÜVENİLİR, DÜRÜST, PROFESYONEL…
Serpil Keskin İstanbul doğumludur. Trabzonlu olup imamoğlu sülalesindendir. Türkiyede İlk defa modern eğitimi kuran Hasan Ali Yücel’in baba tarafından 5. kuşağıdır. Lise eğitiminden sonra Balıkesir Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksek Okulu’nu kazanmış, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde işletme programına devam etmiş, turizm ve işletme dalında çeşitli seminer ve kurslara katılmıştır.

Serpil KESKİN uluslararası; Avrupa Palyatif Bakım Derneği, İngiltere Kraliyet Bakımın Uyumlaştırılması Vakfı, Avrupa Evde Bakım Derneği, Avrupa Sağlık Profesyoneli Derneği, Dünya Halk Sağlığı Federasyonu Genç Üyesidir. Uluslararası çalışmaları Türkiyenin sağlığının geliştirilmesi ve yükseltilmesi konularında aktif çalışmaktadır. Sağlık ve termal sağlık, halk sağlığı, sağlıklı gıda ve tarım, uluslararası yaşlı ve hasta bakımı Türkiye uyumu projesi gibi konularında hedef oluşturmuş, toplumun sağlığını geliştiren ve koruyan çalışmaları sürdürmektedir.

Sayın Keskin gelecekte Türkiye’yi her alanda temsil edecek olan ULUSLARARASI İKTİSADİ ve SAĞLIK PROJELERE de imza atacaktır.