ÖĞRETMENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN: 500 bin eğitimciye hasta bakıcı eğitimcisi olma fırsatı!

Değerli Türk Halkı, Büyük Millet,

Ulu önder Atatürk’ümüzün önderliğinde Başlatılan Latin Harfleri ile eğitim ve öğretim başladığı günden buyana gelişerek gitmiştir.

Daha ileriye giebilmek için daha çok çalışmalı, medeniyet yolu olan : bilimden ve akıldan ayrılmamalıyız ancak güzel gelecek ozaman gelecektir. Başkada bir yol yoktur.

Maalesef günümüzde Atatürk İlkelerinin yolundan değil ne olduğu belli olmayan yollara sapanlar vardır. Bizler bu yanlış yollara sapanlara herzaman müdahale edip onlarıda aklın yoluna çekeceğiz. Bilimden kopanlar karanlığın,bağnazlığın , bataklığın  içine bir balçık gibi saplanırlar onları oradan hiçbirimiz kurtaramayız.Buda bizi üzer, üzmektedir.

Bu sebeple herzaman daime bilim akıl ve medeniyet,!!!

Başka bir yol yoktur.

Dernek olarak 500 bin adet hasta bakıcı eğitimci yetiştirmek için kolları sıvadık.

Avrupa Birliği Standartlarında ve daha üstün eğitim modeli için çalışıyoruz. HASTA bakıcı adaylarımızı yetiştirmek için proje tüm pedagojik formasyonu almış eğiticilere açıktır.

Sağlık Bilimlerini bitirmiş mezunlara özel bir hasta bakıcı eğitici eğitimi verilecek olup eş değer veya daha üstün bir eğitim sertifikası belgesi diyarbakır escort bayan verilecek ve AB standartlarına getirilecektir.

Amacımız OECD deki ilk 7 , ilk 8 değil…

Büyük sağlıklı Toplum Derneğinden

Büyük Topluma

 

 

 

TEILEN