ÖNEMLİ DUYURU DERNEK ADIMIZIN KULLANILMASI KONUSUNDA UYARI, AKIL VE BİLİMLE ÇALIŞIYORUZ….SLOGANIMIZ HAKKINDA

Bursa Uludağ Sağlıklı Toplum Derneği veya Sağlıklı Toplum …..derneği adı altında ne kadar dernek adı varsa SAĞLIKLI TOPLUM DERNEĞİ adını kullananlar hakkında dava açılacak olup daha önce yazı ile ikaz ettiğimiz BURSA’DA BULUNAN VE İÇ İŞLERİ BAKANLIĞINDAN BİR TAKIM FAALİYETLERİ İÇİN ADIMIZI KULLANARAK FON ALAN VE BURSA DERNEKLER MASASI MÜDÜR BAKIMINDAN DA^^ DERNEKLER KANUNA MUHALEFET EDEN İKAZIMIZI CİDDİYE ALMAYAN^^ BU DERNEK ve Diğer Dernekler hakkında davalarımız açılacaktır. Ve derneklerin kapatılması ve ayrıca alınan fonların resmi olarak çalışan SAĞLIKLI TOPLUM DENEĞİ olmasına ve uluslararası bilim toplantılarında ve daha bir çok resmi kurumlarla faaliyetlerini sürdüren tek dernek olmamıza rağmen adımızı kullanarak kendilerine çıkar sağlayan bu dernekler YOK hükmündedir.. KANUNA MUHALEFET ETMEKTEDİRLER..

İZMİR’DE KIBRIS’DA BİR ÇOK SAĞLIKLI TOPLUM ADI ALTINDA BİR ÇOK DERNEK KURULMUŞTUR.

BİZİMLE ALAKASI YOKTUR. BİZİM BAŞARILI ÇALIŞMALARIMIZDAN VE İSİM HAKKIMIZDAN FAYDALANARAK BİR TAKIM İŞLER YAPILDIĞI KANISINDAYIZ.

İTİBAR ETMEYİNİZ KANUNEN YOK OLAN YOKTUR. İLERİDE DOĞACAK ZARARLARDAN DOLAYI DERNEĞİMİZ SORUMLU DEĞİLDİR.

Ayrıca sloganımız olan AKIL VE BİLİM sloganımız son zamanlarda bazı kişiler ve kurumlar tarafından kullanılmaktadır. Son zamanlarda moda olan SLOGANIMIZI kullanmanız çok güzelde  SAĞLIKLI TOPLUM DERNEĞİNE ait olan slogan veya daha bir çok projelerimiz sloganları’mızın fikri hakları bizdedir. Ve bizi , kimliğimizi ve vizyonumuzu temsil etmektedir. Boşu boşuna bu sloganlarımız , tesadüfen ortaya çıkarmadık , projelerimize yaptığımız çalışmalara uygun olması ve bizim zekamızı temsil ve akıl yolu ile ilerlediğimiz çok okuyup çok araştırıp bir çok bilim insanı ve profesyonellerle görüşmelerimizden kaynaklanan ve doğal olarak bizi temsil eden sloganımız dır.

KİŞİLER VEYA KURUMLAR BİR SÖZÜ KULLANIRKEN BİRİ KULLANIYOR  ”AH ÇOK GÜZEL REKLAM SÖZÜ DEYİP” ASLA KULLANAMAZLAR, BİZİ TEMSİL EDEN VE BİZİM KARAKTERİMİZ OLAN SLOGANLARIMIZ İÇİN GEREKİRSE HUKUKİ SÜREÇLERİ DE BAŞLATACAĞIZ,

SLOGANIMIZI VEYA DERNEK ADIMIZI KULLANMA HEVESLİSİ OLANLAR LÜTFEN BİZİMLE BAĞLANTIYA GEÇİP ÖNCE İZİN ALSINLAR VE ADIMIZI VERMEDEN DE ASLA KULLANMASINLAR

sağlıklı toplum derneği başkanı

Başkanlığı

TEILEN