Ulusal Bakım Projesi Ekibi Oluşturuyoruz

Değerli vatandaşlarımız,

Sağlıklı Toplum Derneği, 23 Şubat 2017 tarihinde Avrupa Parlementosu tarafından organize edilen Bölgeler ve Şehirler Avrupa Komisyonu tarafından Türkiye’den ortaklık yapılacak sadece Sağlıklı Toplum Derneğimiz seçilmiş ve ilan edilmiştir.

Bu sebeple ulusal bakım projesi kapsamında bir ekip oluşturuyoruz, ekipte palyatif bakım, yaşlı bakımı, çocuk, genç ve yetişkin palyatif bakım grubu, engeli bakım ve palyatif grupları kurulacaktır.

Projemiz sağlıklı şehirler kapsamında sağlığın geliştirilmesi, yükseltilmesi ve daha sağlıklı bir yaşam ortamının oluşturulması kapsamındadır.

Ayrca yine proje kapsamında şağlıklı şehirler kapsamında, çevre sağlığı, mimari doku, yaşam alanlarının çoğaltılması konularında, mimarlar, sosyologlar, peyzaj mimarları…vb sanatsal alanlara da açıktır.

Projede tüm profesyonellerle birlikte belediyeler ve kamusal yapıda katılabilecektir. Geniş bir çalışma grupları kuracağız,

Projede gerek akademik gerekse saha profesyonelleri olarak çalışmak isteyen herkese açıktır. 15 Nisan 2017 tarihine kadar başvurularınızı bekliyoruz.

Sağlıklı Toplum Derneği Başkanlığı

TEILEN