Ulusal Bakım ve Entegre Bakım, Zorunlu Bakım sigortası ve Akredite 2010-2020

 

 

 

 

Sağlıklı Toplum ve Büyük Sağlıklı Toplum Yaşlı Hasta ve Hasta bakıcılar derneği olarak ,

Türkiye’nin Ulusal Bakım Sistemi ile Birlikte , Medikal( Zorunlu Tedavi edici), Termal Sağlık, Hastalık Hali Bakım,Yaşlılıkta ve Düşkünlükte Bakım, Zorunlu Bakım Sigortası( Yaşlı ve Hastalık Hali), Bununla ilgili hizmet verecek kurumların Avrupa Birliği Üzerinden Derneğimizin Akreditife etme yetkisi ile Dünya ile Sigorta Kapsamında çalışması . Tüm vatandaşlarımızın BAKIM SİGORTASI ile Tedavi ile Birlikte Bakım sistemi ile bakılması ve tedavi ile Birlikte entegre olması, hasta bakıcı eğitimler, akreditife, tüm sağlık ve bakım sisteminin akreditife edilmesi ve sigorta sistemine alınması, 4 mesleğin oluşması ve tüm ulusal bakım sistemi ile birlikte entegre olacak tedavi sistemin,in takip kontrolü, ve  Avrupa Ülkeleri ile başta ortak çalışma ve Eurokarta geçiş ve Sağlık Köylerin Türkiye de 7 ilde kurulması ve  Türkiye’nin Ulusal Bakım Sistemi ile şu anda sistem dışı olan ve kanunlarla tanımlanmayan ve çok küçük bir pay için koşturan ve bakım sistemininde akreditife olmamış ve güvenilirliği tartışılan ve Avrupa’nım ret ettiği ve inatla olmaz işlerin peşinde koşan ve kayıt dışı çalışan acenteler ve çalışma konusunda yeterli olamayan sağlık sistemin, Tüm bu olumsuzluklarını ortadan kaldırarak 15 milyona iş ve istihdamı gerçekleştiren Dernek Başkanımız  Serpil Keskin ve 500 milyar EU Türkiye’ye getiren çalışmaları başlatılmış olup sessiz sakin yol alınmaktadır.

Çok yakında basın toplantısı ile basına ULUSAL BAKIM VE BU DEV YAPI  30 kişilik ulusal ve uluslararası ekibimizle sayın başkanımız başkanlığında TANITILACAKTIR.

PROJELERİ İLE SAĞLIK KÖYLERİNİN KURULMASI İLE HAZIRLANILMIŞ TASLAK KANUNLARIMIZLA, ULUSAL BAKIM VE SAĞLIKLA İLGİLİ TÜM İHTİYACI KARŞILAYACAK OLAN MESLEK EĞİTİMLERİ VE MESLEK GELİŞİM EĞİTİMLERİMİZLE VE TÜM YAPININ AKREDİTİF EDİLMESİ İLE TÜRKİYE 1. DÜNYA ÜLKESİ KONUMUNA ÇIKMAYA BU KONUMDA HAZIRDIR.VE TÜM DÜNYA TANIMLAYACAKTIR.

Biz Bazı Ülkelerin geçersiz , ciddiyetten uzak akreditasyon değil 1. Dünya Avrupa Ülkelerinin kabul edeceği ciddi bir akreditif belgesi ile çalışmaları sürdüreceğiz,

2020 de de bu kurulum çalışması bitmiş ve Türkiye genelinde  hayata geçmiş olacaktır.

Merkezler, İstanbul, Ankara, Trabzon,  Mardin, Gaziantep, İzmir, Antalya…

Medeni memleketlerdeki gibi çalışmalara başlayacaktır.

Büyük Sağlıklı Toplum Derneği Başkanlığı

 

 

TEILEN