ULUSAL ENTEGRE BAKIM, TÜRKİYE’NİN VE DÜNYANIN EN BÜYÜK SAĞLIK, TERMAL TURİZM, ZORUNLU TEDAVİ AMAÇLI SEYAHAT, YAŞLI TURİZMİ ENTEGRE BAKIM PROJESİ SAHİBİ BÜYÜK SAĞLIKLI TOPLUM, SAĞLIKLI TOPLUM, YAŞLI VE HASTA BAKICILAR DERNEĞİ DUYURUSUDUR.SAYIN CUMHURBAŞKANI VE HAZİNE VE MALİYE BAKANININ DİKKATİNE!!!

Değerli Türk Milleti Büyük Ulus,

Biz 2010 dan buyana entegre bakım projesini hazırlarken, yaşlı bakımı, hasta bakımı, zorunlu bakım sigortası, yaşlı turizmi, termal sağlık turizm sistem projesini ve dünya ile nasıl entegre çalışırız dernek  olarak çalışırken projemizi taklit edip ceplerini doldurma hevesi ile cahilce, vahşi kapitalist  sistem ve rant kafası ile bazı turizm dernekleri ve bazı  fuar şirketleri aç gözlülükle Ekonomi Bakanlığını ve Sağlık Bakanlığı , Turizm Bakanlığı ilgili bazı genel müdürlükler  ve bazı dairesi başkanlıkları  ile gerçek dışı komik, Türkiyeyi rezil eden bir durumda projemizi taklit ederek( kötü taklit) kendilerine rant kapısını açmak için çalışmalar yapmış ve bu konuda da organize olmuşlar büyük hastaneler, bir takım şirketler, kısa yoldan köşeyi dönme hevesine girmişlerdir. Ne aşağılayıcı bir durum..

Biz Birleşmiş milletler ve Avrupa komisyon ve Avrupa Afrika Asya Türk cumhuriyeti ayaklarını kurmaya çalışıp üst düzey toplantılarda projemizi dünya ile de entegre haline getirirken, yediğim küfür aşağılama tehdit hakaret kalmamıştı. Bu rezil adamlar ekonomi bakanlığı ve Kobilere destek veren kişilerle bizim dev projemizi fare gibi küçük bir parçasını kendi rant çıkarları için kullanmışlardır. Tesadüfen web sayfasında 2017 – 2018 mart nisan mayıs aylarında yapılmış Rusya ve Bazı Türk Cumhuriyetinin ekonomi bakanlığı desteği ile BÜYÜK  VE SAĞLIKLI TOPLUM  VE SAĞLIKLI VE  HASTA BAKICILAR DERNEĞİNİN PROJESİ  olan kötü kopya ederek sadece para kazanma hırsı ile komik, Türkiye Cumhuriyetini küçülten davranışlara girmişler.Dünyadan kovulmuşlardır.

DEVLETİ VE SAYIN VATANDAŞLARIMIZIN PARALARINI HAR VURUP HARMAN SAVURMUŞLARDIR.BUNLARI TEK TEK LİSTELEYECEĞİZ..SAVCILIKLARA DOLANDIRICILIKTAN VE FİKRİ SINAİ KANUNA MUHALEFETTEN, TÜRKİYEYİ AYAĞA KALDIRACAK DEV PROJEYİ ÇALIP YOK EDİP TÜRKİYE DEVLETİNİ ZARARA SOKMAKTAN DAVA AÇIYORUZ. 

YÜZYILIN DAVASI OLARAK MAALESEF DÜNYA TARİHİNE GEÇECEKTİR.

Ben ise defalarca sağlık turizm, çalışma bakanlıklarına kalkınma bakanlıkların gitmeme rağmen dalga geçilmiş uyuklamaya çalışmışlar uyduruk uyduruk laflar söylenmiştir.

Projenin 4 alt kolu olduğunu ve tamamı ile bize ait olduğunu sistem gerek Türkiye de gerekse Avrupa ve Dünyada entegre olacağını bu konu ile uluslararası üst düzey görüşmeleri yaptığımızı kesinlikle burada sadece bize detsek verilmesi gerektiğini KÖTÜ KOPYALARDAN rantçı kafalardan uzak durulması gerektiğini söyledikçe hakaret tehdit şantaj ne ararsanız yaşadık ve bana yaşattılar öğrendik ki Devleti bu konuda da büyük zarara uğratan bir yapı ile ben mücadele etmişim, Bu kadar EMEK VE ÜLKE HIRSIZI BU ADAMLAR VE FİRMALAR DEVLETİ KENTİ RANT DÜŞKÜNLÜĞÜ   için  başkasına ait olan ULUSAL BAKIM projesini ve TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİ TEMSİL HAKKINA SAHİP OLAN PROJEMİZİ ve BÜYÜK TÜRK MİLLETİ VE ULUSUNUN RAHATI HUZUR İÇİN HAZIRLANAN DEV SAĞLIKTA BAKIM PROJESİNİ BU VİCDANSIZ İNSANLAR ,kopyalayarak üstelik de daha bitmemişken, devleti kendi çirkin emelleri için soyup soğana çevirmişler VE DEVLETİ ZARAR ETTİRMİŞLERDİR.

Bana kurulan komplo ve tuzaklar bunlarla da bitmemişti. Biz yılmadık işlerimizi devam ettiriyoruz.

Biz bu kişileri önce savcılığa ve katılan tüm şirketleri de organize suça eşlik ettikleri, fikri sına hakkına göre de  başkasına ait olan 500 milyar eu devleti zarar ettiren bu grup şirketler hakkında dava açıyoruz.

İSİMLERİNİ WEB DE VERMEDEN ÖNCE TEK TEK ARAYACAĞIZ AMAÇLARI NEYDİ BU GRUPLARIN NEDEN BURADA GERÇEK PROJE SAHİBİNE DEĞİLDE DEVLETİ ZARARA UĞRATAN YALANCI VE PROJE SAHİBİ OLMAYANLARLA  BAKANLARI PEŞİNE TAKARAK OLMAYACAK İŞE GİRİŞTİLER,  BEYLER VE BAYANLAR  BUNU SORACAĞIZ…

DEVLETİ DOLANDIRMANIN HESABI VE DERNEĞİMİZİ DOLANDIRMANIN HESABI AĞIR OLACAK…

Büyük Sağlıklı Toplum Derneği Yönetim Kurulu Başkanı
SERPİL KESKİN

 

TEILEN