BAKIM, EKOLOJİK VE TERMAL SAĞLIK TURİZM 500 Milyar EU luk iktisadi Kalkınma Projemizi Başlatmak üzere Ulusal Bakım Başlıyor!!

 

BAKIM, SAĞLIK, TURİZM

EKİM ayında MARDİN- ŞIRNAK- İSTANBUL- MUĞLA

550 milyonluk Avrupalının en büyük sorunu yaşlılık ve bakım bunu çözecek tek yapıda derneğimiz çatısı içinde hazırladığımız çok uluslu çok çeşitli projelerimiz olan BAKIMDA DÖNÜŞÜM konferanımızda ilan edeceğimiz projelerimiz ve  çok uluslu çalışma plan ve pogramlarımız.

Bu anlamda gerçekçi ve ciddi geri getirecek olan ve var olan tesislerimizle ve ulusal bakımla sağlayacağımız denklik çalışması ile gerek Avrupanın yaşlısına bakacak güce sahip olacağız bu sebeple ULUSAL BAKIM projesinin çok hızlı ilerlemesi için çok acil bizlere destek sağlanması lazım.

29 Kasım- 1 Aralık 2017 organize etmeye çalıştığımız tüm Avrupa ve Ülke Bakanlık düzeyindeki yetkilileri geliyor.  Herkesin bize destek vermesi gerekir . Gece gündüz çalışmaktayız, Çok ortaklı projemizde temel konular konuşulup ortak noktalar da buluşacağız ve ortak bir komisyon kurulacaktır. Bu komsiyonlar www.crossroads17istanbul.org  sayfamızda bulunmaktadır. Bu kurulacak komisyonlarla çalışmaları başlatacağız,  burada bakanlık düzeyinde toplantı yapıp sorunları ortak platformda çözeceğiz,

Büyük sağlıklı toplum derneği

 

 

TEILEN