OBEZİTE İLE MÜCADELE SAĞLIKLI YAŞAM HAKKIMDIR. GERİ İSTİYORUM

Bu çook saygın hanımlar ve beyefendiler,

zamanında tarafımdan 2007- 2013 başlatılan üzerinde yıllarca çalıştığımız OBEZİTE İLE MÜCADELE projemizi ve 5-12 yaş çocuklarda sağlıklı beslenme alışkanlığı, SAĞLIKLI ÇOCUKLAR PROJESİ, ÇOCUKLARDA SAĞLIK KARNESİ.. ,sağlıklı beslenme alışkanlığının yaygınlaşması …gibi nice projemizi SAĞLIK BAKANLIĞI DURDURMAK İÇİN BİZE SAVAŞ AÇMIŞTI HALEN DEVAM EDİYOR MU TEKRAR SAĞLIK BAKANLIĞINI ARAYIP SORMAK ZORUNDAYIZ. GEÇMİŞİN HATASINI GELECEĞE AKTARAMAYIZ O ZAMAN BİZ İNSANLIĞIMIZI SORGULARIZ,

ADİL VE ADALETLİ OLMAK ZORUNDAYIZ,

BUGÜN 27 ARALIK 2019 ,BAZI BAZI TV SUNUCUSU İLE PROFESÖRLER ÇIKMIŞ TV DE KİBARCIK KİBARCIK KONUŞUYORLAR TÜRKİYE AKADEMİK ÇALIŞMAYI RET EDEN, SAĞLIK BAKANLIĞI İLE BİRLİKTE HALK SAĞLIĞI ADINA ADETA YANLIŞ ÇALIŞMALAR YAPAN BUNU DA TV DE KİBARCIK KİBARCIK ÖVEN BU KİŞİLERİN YANLIŞ TİCARİ BİLGİLERİNE İTİBAR ETMEMELERİNİ RİCA EDERİZ,

AYRICA 2009 DA OBEZİTE İLE MÜCADELE PROJEMİZİ BİR KANAL D BİR ÇOK TANINMIŞ VAKIF VE DERNEKLERLE HATTA

BİZ PROJEYE BAŞLADIĞIMIZDA ÇOCUK OBEZİTESİ YOK DENECEK KADAR AZDI, YETİŞKİN DİYABET HASTALIKLARI BE BESLENMEYE BAĞLI HASTALIKLAR ÇOK AZDI SAYENİZDE, KİBARCIKLAR,  BİR ÖNCEKİ SAĞLIK BAKANLIĞININ YANLIŞ İŞLERİ VE UYGULAMALARI YÜZÜNDEN  İLE BU %68 E ULAŞTI, HALK SAĞLIĞI BOZULDUĞU ŞİMDİ NÜFUSUN %25 HASTA SAYENİZDE .. AYRICA 2020 DE TEKRAR TOPLUM SAĞLIĞINI YAŞ GRUPLARINA GÖRE TETKİK EDİP BİR KISA FİZİBİLİTE ÇIKARIP 2007- VE 2013 VE 2020 ARASINDAKİ BESLENMEYE BAĞLI HASTALIKLARI VE ÖNLENMİŞ Mİ YOKSA ÖNLENEMEMİŞ Mİ BİRLİKTE GÖRECEĞİZ,

KANSER RİSKİ BİZ  2008 DE KANSERDEN KORKMA GEÇ KALMAKTAN KORK SLOGANLA YİNE ARAŞTIRMAYA BAŞLAYAN PROJEYİ BAŞLATTIK, YİNE SAĞLIK BAKANLIĞI PROJEYE KARŞI ÇIKTI HATTA DAVA KONUSU YAPTILAR,VE YİNE BAZI PROFESÖRLER BANA AĞZA ALINMAYACAK HAKARETLERDE VE TEK GELİRİMİZ OLAN KONGRE ŞİRKETİMİZE TIP KONGRELERİ VERMEMEK İÇİN EN UCUZ MALİYETİ YÜKSEK KALİTEYİ VERMEME RAĞMEN İŞ GÜCÜMÜ KESTİLER..

BEN BU PROJELERİ BAŞLATMAYAYIM DİYE

FAKAT BİZE DESTEK VEREN DEĞERLİ BİLİM İNSANLARINA DEĞERLİ AKADEMİSYENLERE VE GERÇEK BİLİM IŞIĞINDA YIKANANLAR HARİÇ BİZ ZATEN BUNLARLA YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ, BU SADECE TÜRKİYE’DE DEĞİL TÜM DÜNYA İLE ENTEGRE DEVAM EDİYORUZ.

NEREDE KORUYUCU SAĞLIK  ÇALIŞMASI, HALK SAĞLIĞI KURUCUSU OLAN SAYIN NUSRET FİŞEK HOCAMIZIN ÖĞRENCİSİ OLAN PROFESÖR DR. HİKMET PEKCAN  HOCAMIZ  VE BİR ÇOK DEĞERLİ HOCALARIMIZ   ÇOK DESTEKLERİ OLMUŞTUR.

HALK SAĞLIĞI ADINA KENDİSİNE VE TÜM DESTEKLEYENLERE TÜRK MİLLETİ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ. TAKINDA YAYIN YAPACAĞIZ, DÜRÜST NAMUSLU BİLİM İNSANLARINI  YOK ETMEK, BİLİMİ SATIŞA ÇIKARMAK DEĞER BİÇMEK SANIRIM BAZI KİŞİLERE HAS BİR ÖZELLİKTİR.

BİZ SONUCA BAKIYORUZ, PROJESİ BANA , ŞAHSIMA AİT OLUP DA ÇALIP KOPYA EDEN VE HALKI KANSERE, DİYABETE , BOZUK SAĞLIKSIZ ÇOCUKLARA, SAĞLIKSIZ GIDALARA HAPİS EDEN TÜM BU ÇOK KONUŞANLAR HAKKINDA TOPLUM SAĞLIĞINI BOZDUKLARI BİLİMİ TİCARİ RANTTA KULLANDIKLARI SADECE KENDİLERİNİ ZENGİN EDİP HALKIN SAĞLIĞINI TOP YEKÜN BOZUP GERÇEK PROJELERİ ENGELLEDİKLERİ İÇİN DAVA AÇIYORUM..

TÜRK ÇOCUKLARI VE TÜRK MİLLETİ VE BU VATANDA YAŞAYAN TÜRK VATANDAŞI İÇİN BİRLİKTE BİLİMSEL ÇALIŞMALARLA ULUSAL VE ULUSLARARASI BİLİM İNSANLARI İLE BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ.

BU SUÇTUR.

İNSAN YAŞAM HAKKINA SALDIRIDIR.

SAĞLIKLI TOPLUM DERNEĞİ

TEILEN